AT30 zawieszany
Szerokość 3m
Zabezpieczenie gumowe 35×210 mm
Dwa rzędy talerzy 560 mm Typu C
Piasty bezobsługowe z uszczelnieniem kasetowym
Odstęp między rzędami talerzy 70 cm
Ekrany boczne
Składane talerze boczne z regulacją głębokości pracy
Wydźwig hydrauliczny siewnika
Wał rurowy z 12 rur (śr. 500 mm)
Waga 1420 kg z wałem
Wymagana moc 100-130 KM
Ilość talerzy 24 szt.
Wydajność 2.0-3.0 ha/h
Głębokość robocza 14 cm
Opis
Agregat talerzowy AT30 3m AGRO-MASZ
Agregat talerzowy AT30 3m marki AGRO-MASZ to nowoczesne i wydajne rozwiązanie dla rolników poszukujących sprzętu zapewniającego efektywną uprawę gleby. Solidna konstrukcja, wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiają, że maszyna doskonale sprawdza się zarówno w małych, jak i większych gospodarstwach rolnych. Dzięki kompaktowej budowie i precyzyjnemu rozmieszczeniu talerzy, agregat gwarantuje optymalne przygotowanie podłoża pod siew.
Zaawansowana konstrukcja dla maksymalnej wydajności
Agregat AT30 wyposażony jest w dwa rzędy talerzy o średnicy 560 mm typu C, które efektywnie spulchniają i mieszają glebę. Odstęp między rzędami talerzy wynosi 70 cm, co zapewnia doskonałą przepustowość oraz optymalną jakość uprawy nawet w trudnych warunkach. Dodatkowo, zastosowanie bezobsługowych piast z uszczelnieniem kasetowym minimalizuje konieczność konserwacji, zwiększając tym samym żywotność maszyny.
Solidna budowa i komfort użytkowania
AT30 jest zawieszanym agregatem talerzowym z wałem rurowym o średnicy 500 mm, składającym się z 12 rur. Jego konstrukcja opiera się na zabezpieczeniu gumowym (35×210 mm), które skutecznie chroni talerze przed uszkodzeniami i redukuje drgania. Boczne ekrany oraz składane talerze z regulacją głębokości pracy pozwalają na jeszcze większą precyzję w dostosowaniu maszyny do warunków glebowych. Hydrauliczny wydźwig siewnika sprawia, że agregat jest kompatybilny z dodatkowymi maszynami siewnymi, co zwiększa jego wszechstronność.
Wydajność i oszczędność – klucz do efektywnej pracy
Dzięki szerokości roboczej 3 metry oraz 24 talerzom, agregat AT30 pozwala na uprawę o wydajności 2,0–3,0 ha/h. Głębokość robocza wynosząca 14 cm umożliwia efektywne przygotowanie gleby bez ryzyka jej nadmiernego zagęszczenia. Wymagana moc ciągnika oscyluje w zakresie 100–130 KM, co czyni tę maszynę odpowiednią dla szerokiej gamy pojazdów rolniczych.
Agregat talerzowy AT30 od AGRO-MASZ to nowoczesne, wydajne i solidne rozwiązanie dla rolnictwa. Dzięki zaawansowanej technologii, trwałej konstrukcji i wysokiej precyzji pracy, spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jeśli szukasz niezawodnego agregatu, który zwiększy efektywność Twojej uprawy, AT30 jest doskonałym wyborem.